השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

חיפוי מדרגות

אחת הדרכים הנפוצות לחדש את חלל הבית, ולשנות לחלוטין את המראה הכללי שלו היא באמצאות שינוי הריצוף הכולל חיפוי מדרגות. הרצפה וכן מדרגות הרצפה הינם גורם משמעותי מאוד בכל הנוגע לנראות הבית, וכן ריצוף הבית וחיפוי המדרגות וכל חלל אחר (חלל עבודה, חלל מסחרי ועוד) יכול להכתיב את סגנון העיצוב. Diuk- דה ארט אוף דיזיין בע"מ, הינה חברה מקצועית, ותיקה ומנוסת ביותר, אשר מבצעת מגוון רחב של עבודות נגרות ועיצוב במתכת, ביניהם, ייצור ועיצוב מטבחים, ייצור ועיצוב משרביות חיפויים דקורטיביים, עיצוב וייצור דלתות, וכמובן חיפוי מדרגות. יחד נדון במאמר זה על אילו סגנונות חיפוי מתאימים לסגנונות העיצוב המרכזיים.

חיפוי מדרגות – סגנונות ואפשרויות וטיפים

כאמור לעיל חידוש המרצפות, וכן ביצוע חיפוי מדרגות, הינם אחת הדרכים המשמעותיות והטובות ביותר לחדש חללים שונים, וכן להכתיב מחדש את סגנון העיצוב בחלל. להלן הסבר מפורט של אילו חיפויים מתאימים לכל סגנון.

חיפוי מדרגות לבית מודרני- עיצוב פנים בסגנון מודרני כולל אלמנטים של קווים ישרים, חלל מרווח, ותחושת ניקיון ודיוק. אחת הדרכים אשר מתאימות ביותר לחיפוי מדרגות בחלל המעוצב בסגנון מודרני, הינו חיפוי החלק העליון בכל מדרגה בפלטת עץ, כף שלמראית עין המדרגות יראו כמדרגות תלויות. עיצוב החיפוי בצורה כזו מעניק מראה חדיש, יוקרתי ומודרני לכל חלל.

חיפוי מדרגות לבית כפרי- סגנון העיצוב הכפרי כולל בתכו מגוון רחב של אלמנטים המעניקים תחושה חמימה, משפחתית וביתית. עיצוב נסוג זה כולל שימושים נרחבים בחומרי גלם הכוללים עץ ואבן, וזאת על מנת להעניק מראה טבעי וכפרי. על כן מומלץ ורצוי לחפות את המדרגות בבית אשר מעוצב בסגנון כפרי בחיפוי העשוי מעץ או דמוי עץ, בצבעי ליבנה, אלון או חום ככה. וכן מומלץ להשתמש בחיפוי השומר על הטקסטורה הטבעית של העץ.

חיפוי מדרגות – לא מתפשרים בבחירת איש המקצוע

Diuk – דה ארט אוף דיזיין בע"מ, הינה חברת ייצור ועיצוב ותיקה, ומקצועית ביותר במבצעת חיפוי מדרגות בצורה האיכותית ביותר.