השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

מטבחים

מטבחים מעוצבים הם הלב של כל בית, בין אם מדובר בהיבט העיצובי להיבט המעשי (האזור בו כל אנשי הבית מתאספים ומבלים שעות רבות). המטבח בעל משמעות מכרעת על הכתבת השפה העיצובית בחלל פנים הבית וכן בעל משמעות רבה בכל הנוגע להיבט האסתטי של חלל הבית, ונוחות דיירי הבית. בהתאם לכך ישנם סגנונות עיצוב שונים של מטבחים, בגדלים שונים, צורות, טקסטורות וחומרי גלם שונים. חברת DIUK, מעצבת ומייצרת מגוון רחב מאוד של מטבחים איכותיים בגדלים וסגנונות עיצוב שונים. במאמר זה נדון יחד אודות כל היתרונות הקיימים במטבחים המיוצרים בחברתנו.

חברת DIUK – יצור מטבחים ברמה הגבוה ביותר

חברת DIUK מציעה ומייצרת מגוון פתרונות המותאמים ללקוח ולרצונותיו- חברת DIUK מייצרת ומעצבת מגוון רחב של מטבחים בהזמנה אישית לפי דרישת הלקוח, בין אם מדובר בגודל המטבח, דגשים מיוחדים שיש לייצר את המטבח לפיו, עיצוב המטבח ועוד.

החברה מציעה ייצור ועיצוב במותאם לכל סגנונות העיצוב באשר הם- בין אם מדובר במטבחים בעלי סגנון עיצוב מודרני, סגנון עיצוב כפרי, אריסטוקרטי ואקלקטי ועוד, כל הסגנונות הללו מתאפיינים בחומרי גלם שונים, צורות שונות, וטקסטורות שונות. חברת DIUK תתאים בעבורכם מטבח מכל סגנון עיצוב שתבחרו.

  • שימוש בטכנולוגיה מתקדמת – החברה מייצרת מטבחים בעלי טכנולוגית אחסון מתקדמת ומתפתחת ביותר, המאפשרת אחסון מרבי ונוחות רבה במהלך השימוש והבישול במטבח.
  • מטבחים ייחודים ולא סטנדרטים – חברת DIUK מעצבת ומייצרת מטבחים בעיצוב ייחודי ושונה הכולל דלתות משרביות לארונות.

מחפשים אחר חברה איכותית לעיצוב, יצור, והתקנת מטבחים איכותיים?

חברת DIUK מעצבת ומייצרת מגוון רחב של מוצרים איכותיים לחללי פנים הבית, הכוללים בין היתר ריהוט איכותי ויפה לדרישת הלקוח, ארונות אמבטיה ברמה גבוהה ומרשימה, גדרות ומעקות מעוצבים, וכמובן מטבחי איכות מרשימים, ואיכותיים ביותר לפי דרישת הלקוח. לפרטים נוספים צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר, או מלאו את הטופס ליצירת הקשר באתר.