השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

מדרגות מעקות וסורגים

חברת DIUK מייצרת מגוון רחב של מוצרים לחללי פנים בבתים פרטיים, חללים מסחריים וחללי עבודה. בין מוצרינו תוכלו למצוא מדרגות, מעקות וסורגים.

מדרגות מעקות וסורגים איכותיים ועמידים במיוחד:

  • מדרגות – ייצור והתקנת מדרגות עמידות ואיכותיות- מדרגות הינן אלמנט שלא ניתן להתעלם ממנו בכל חלל באשר הוא. המדרגות הינם פריט עיצובי לכל דבר ועניין בתוך הבית או במבנה המשרדי או מסחרי. כמו כל פריט עיצובי גם כאן ישנם סגנונות עיצוב שונים הכוללים עיצוב מודרני עיצוב סגנון כפרי אריסטוקרטי ועוד. כך למשל בסגנון העיצוב המודרני המדרגות יהיו ככל הניתן בכלי קווים נקיים וסימטריים, הכוללים צבעים כמו לבן, אפור ושחור, ושימוש בחומרי גלם המזוהים עם הסגנון המודרני כגון מתכת וזכוכית. בסגנון העיצוב הכפרי השימוש בחומרי גלם טבעיים כמו מתכת ועץ יהיה נרחב, וכדומה. בחברת DIUK ניתן לבנות מדרגות מבטון, עץ, וברזל ואף אפשרי לשלב בין החומרים השונים ולגוון אותם בעיצובים וסגנונות מיוחדים, עבור כל סגנונות העיצוב באשר הם.
  • מעקות – מעקה הינו אלמנט עיצובי בתוך הבית ומחוץ לו בגינה בחצר. בחברת DIUK מעצבים ומיצרים מגוון מעקות מחומרי גלם שונים וסגנונות עיצוב שונים, כמו למשל מעקות מעץ, מעקות מברזל שילוב בניהם, שילובי זכוכית במגוון סגנונות וטקסטורות, אף מעקות אשר עוברות חיתוך ייחודי במכונה לשם עיצובם (בעזרת מכונה CNC עד אורך של 4 מ').
  • סורגים – סורגים הינם פריט חיוני לביטחון בבית, אולם לא צריך להרגיש כלואים בבית. בחברת DIUK תמצאו פתרון עיצובי מושלם להרגשת הבטיחות אך יחד עם זאת נועם בעיניים, וזאת באמצעות עיצוב סורגים בצורה ייחודית ומרשימה.

חברת DIUK מייצרת ומעצבת מגוון מעקות מדרגות וסורגים בצורה האיכותית ביותר

אם הנכם מעוניינים לעצב ולייצר ולהתקין מוצרים אלו בחלל ביתכם/ או בבית העסק שלכם, בצורה המקצועית והאיכותית ביותר פנו אל חברתנו במספר הטלפון המופיע באתר.