השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

דלתות לבית

דלתות לבית הן לא רק הכרחיות למען שמירה על הפרטיות והביטחון של דיירי הבית. לדלתות יש משמעות רבה בכל הנוגע לעיצוב הבית והחלל, והינם אך מגדירות ומחדדות את סגנון העיצוב בבית או במקום העבודה. Diuk – דה ארט אוף דיזיין בע"מ, הינה חברה וותיקה, מקצועית ומנוסה, אשר מעצבת ומייצרת מגוון רחב של דלתות מעוצבות לבית בסגנונות שונים, ובחומרי גלם שונים. יחד נדון במאמר זה על הדלתות המתאימות לכל סגנון עיצוב של כל חלל וחלל.

איך מתאימים דלתות לבית לפי סגנון עיצוב החלל?

ישנם סגנונות עיצוב שונים בעולם העיצוב פנים, עיצוב פנים בסגנון מודרני, עיצוב בסגנון כפרי, עיצוב בסגנות וינטאג' ועוד. במאמר זה נדון מהם הדלתות המתאימות לסגנונות עיצוב הפנים הבולטים ביותר.

  • דלתות לבית בסגנון מודרני – כאשר אנו מעצבים חלל כמו בית או משרד, בסגנון עיצוב מודרני אנו נשתמש כמה שיותר באלמנטים נקים ובקווים ישרים, אשר מעניקים תחושה של מרווח וניקיון. דלתות מסוג זה יהיו לרוב גם בעלות קווים ישרים ואלמנטים נקיים. הצבעים הבולטים בדלתות עבור סגנון זה הם דלתות אפורות, לבנות, ושחורות.
  • דלתות לבית בסגנון כפרי – עיצוב פנים בסגנון כפרי כולל בתוכו אלמנטים רבים של חומרי גלם טבעיים, כמו אבן ועץ, וכן צבעים חמים כמו חום ובז'. כאשר אנו נבחר בדלת המיועדת לחלל המעוצב בסגנון כפרי, רצוי לבחור בדלת מעץ מלא בצבע חום או צבע טבעי של עץ, וזאת על מנת להעניק תחושה טבעית של עץ לחלל.
  • דלתות לבית בסגנון וינטאג' או אקלקטי – עבור בתים המעוצבים בסגנון וינטאג' או אקלקטי ניתן ולבחור בדלתות הכוללות פרזוליי מתכת בידיות, שילובי ויטרינות בחלון, ואף ניתן לבחור בדלתות צבעוניות כמו דלתות בצבע תכלת, צהוב או ורוד.

דלתות לבית יפות ואיכותית מזמינים רק אצל מקצוענים

בכל מקרה שתבחרו, ומומלץ ורצוי לפנות לחברה מקצועית בתחום הייצור דלתות והתקנתם, בדיוק כמו חברת Diuk – דה ארט אוף דיזיין בע"מ.

דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות הינם חלק בלתי נפרד בכל הנוגע לעיצוב פנים. הדלתות בבית יכולות להיות אלמנט עיצובי משמעותי ובלתי נפרד מההוויה העיצובית של כל חלל וחלל, החל מדלתות זכוכית רחבות במשרדים, ועד דלתות צבעוניות לחדרי ילדים. Diuk – דה ארט אוף דיזיין בע"מ, הינה חברה איכותית ומנוסה, אשר מבצעת שלל עבודות נגרות וחיתוך במתכת ועץ, והינה מקצועית ביותר בכל הנוגע ליצירת דלתות והתקנתם. יחד נדון במאמר זה על המגמות המובילות בעולם עיצוב הפנים בכל הקשור לדלתות מעוצבות.

דלתות מעוצבות- כל המגמות המובילות בתחום

ישנם סוגים רבים של דלתות, החל מדלתות זכוכית דלתות מתכת, דלתות העשויות אף מאבן טבעית ודקה. הדלתות מעוצבות במגוון רחב של סגנונות , צורות , צבעים, וטקסטורות. להלן פירוט והסבר על כל המגמות והטרנדים המובילים בשנים האחרונות בעולם עיצוב הפנים, בתחום הדלתות.

דלתות מעוצבות עם חיפוי קורות עץ דקות הנפרסות לאורך כל קיר הכניסה- היום אחת המגמות הנפוצות ביותר בבתי יוקרה, ובבתים המעוצבים בסגנון מודרני היא עיצוב דלת כניסה אשר על דפנותיה מחוברים קורות דקיקות של עצים ברווחים שווים זה מזה. בבתים – פרטים רבים ממשיכים את החיפוי של הדלת באמצעות קורות, לאורך כל קיר הכניסה, וכך ניתנת תחושה של דלת גדולה מאוד וגבוהה מאוד, מה שמוסיף למראה היוקרתי של הבית.

דלתות מתכת גדולות וכבדות במיוחד- עוד מגמה נפוצה מאוד בעולם עיצוב הפנים, ובעיקר בעיצוב בתי יוקרה רבים, היא בחירה של דלתות מתכת גדולות במיוחד וכבדות. בחירה זו מתאימה בעיקר לבתים המעוצבים בסגנון מודרני, ודלתות אלו מעניקות מראה יוקרתי מאוד.

דלתות מעוצבות ואיכותיות מזמינים רק דרך אנשי מקצוע מנוסים

Diuk – דה ארט אוף דיזיין בע"מ, הינה חברה וותיקה, איכותית ומקצועית אשר מעצבת ומייצרת מגוון רחב של עבודות נגרות וחיתוכי ברזל. החברה מייצרת גוון רחב של דלתות מעוצבות באיכות הגבוהה ביותר.