השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

מחיצות

מחיצות דקורטיביות הינן דרך ייחודית, מעניינת ויצירתית, ליצור הפרדה מסוימת בין חללים בתוך הבית (הפרדה בין המטבח לסלון למשל). המחיצות לא רק חוצצות ומגדירות כל חלק ואזור בחלל הבית, הן מהוות גם אלמנט עיצוב משמעותי, מעניין וייחודי בחללים רבים. DIUK הינה חברת עיצוב המבצעת עבודות נגרות ייחודיות וחיתוכי מתכת מרשים, ובין היתר מומחית בעיצוב ויצירת מחיצות דקורטיביות. יחד נדון במאמר זה מהם סוגי המחיצות העשויות מעץ, אשר פופולאריים מאוד בעולם עיצוב בתי היוקרה ועיצוב הפנים.

מחיצות דקורטיביות עשויות מעץ

מחיצות דקורטיביות העשויות מעץ מלא מוסיפות עניין רב לכל חלל, מעניקות מראה יוקרתי, ייחודי ומרשים, וכמובן כי יופיו של העץ כחומר גלם מוסיף רוגע וחמימות לכל חלל. להלן פירוט של שניים מסוגי המחיצות הדקורטיביות העשויות מעץ המובילות בעולם עיצוב הפנים: 

מחיצת עץ עשויה מקורות עץ בעלות רווח זה מזה-  טרנד נפוץ מאוד בעולם עיצוב הפנים הוא יצירת חציצה באמצעות קורות עץ דקורטיביות בעלות רווחים אחת מהשנייה. ניתן ליצור חציצה שכזאת כאשר קורות העץ מונחות כעמודות, או כאשר קורות העץ מונחות כשורות. מתאים במיוחד לעיצוב חללים בסגנון מודרני, עיצוב חללים בסגנון אקלקטי, וכאשר הקורות בעלות מראה טבעי יותר או בעלי צבע עז יותר (חום ככה) המחיצה מתאימה גם לעיצוב בסגנון כפרי. 

מחיצת עץ העשויה מספריית עץ גדולה- דרך נוספת ונפוצה מאוד ליצירת מחיצה דקורטיבית מעץ היא באמצעות יצירת ספריית עץ גדולה כחוצץ בין חללים. ניתן לשלב בסגנון עיצוב מודרני, ואקלקטי, וכאשר המחיצה בעלת צבע עז וככה יותר, היא  מתאימה מאוד לסגנון הכפרי, והאריסטוקרטי. 

במידה ותרצו ליצור מחיצה דקורטיבית ייחודית העשויה מעץ פנו אל חברת ייצור איכותית

DIUK מקבוצת דה ארט אוף דיזיין בע"מ, הינה חברת עיצוב איכותית ומקצועית המייצרת ומעצבת מחיצות דקורטיביות מעץ. לפרטים נוספים התקשרו למספר המופיע באתר. 

מחיצות דקורטיביות ממתכת

דרך נפלאה ליצור הפרדה בין אזורים בחלל הבית או המשרד היא באמצעות התקנת מחיצות דקורטיביות. ישנם סוגים שונים של מחיצות דקורטיביות, אשר חלקן עשויות מחומר גלם של מתכת, וחלקן עשויות מחומר גלם של עץ. DIUK הינה חברה המייצרת מחיצות משני חומרי הגלם הללו, ויחד נדון במאמר זה על המחיצות העשויות ממתכת. 

 

סגנונות מובילים של מחיצות דקורטיביות  ממתכת

מחיצות דקורטיביות עשויות לרוב מחומרי גלם של עץ או מתכת. להלן פירוט על סגנונות המחיצה הקיימות אשר עשויות ממתכת: 

משרביה כמחצה דקורטיבית- משרביה למעשה היא פלטת מתכת גדולה אשר נכנסת המבצעת חיתוכים בברזל מלייזר על פי קובץ עיצובי שנבחר. לאחר החיתוך של הצורות השונות בפלטת המתכת, הפלטה עוברת צביעה ייחודית, המתאפשרת בכל צבע שקיים במניפת הצבעים. מחיצה מסוג זה יכולה להתאים לשלל סגנונות עיצוב, בהתאמה לסגנון המחיצה, כאשר המחיצה מעוצבת בעיטורי וינטג' מפורזלים, היא תתאים מאוד לסגנונות העיצוב הכפרי, האקלקטי והוינטג', וכאשר המשרביה מעוצבת בצורות גאומטריות שונות היא תתאים בעיקרה לסגנון העיצוב המודרני והאקלקטי. 

מחיצה ממתכת העשויה מספרית מתכת ענקית- ניתן ליצור מחיצה דקורטיבית העשויה מספרית מתכת גדולה (לרוב הספריות הללו יהיו בצבע שחור, אך ניתן ליצור מחיצה כזו בכל צבע במניפת הצבעים) המחיצה העשויה מספרית מתכת תתאים בעיקר לבתים המעוצבים בסגנון העיצוב המודרני והאקלקטי. 

מחיצה ממתכת העשויה מקורות מתכת- עוד דרך ייחודית ומעניינת ליצור מחיצה דקורטיבית ומעניינת ממתכת, היא באמצעות חיבור והתקנה של קורות מתכת המחוברות להן זו לצד זו עם רווח ביניהם. מחיצה מסוג זה מתאימה גם היא כמו המחיצות העשויות מספרית מתכת, לסגנון העיצוב המודרני והאקלקטי. מומלץ ורצוי כי צבעי הקורות יהיה שחור, אך גם כאן ניתן לצבוע בכל צבע שתרצו. 

אם אתם מעוניינים ליצור ולהתקין מחיצה דקורטיבית ממתכת פנו אל חברה מקצועית 

DIUK מקבוצת דה ארט אוף דיזיין בע"מ, הינה חברת עיצוב וייצור, איכותית וותיקה אשר תשמח לעמוד לצדכם.  לפרטים נוספים התקשרו למספרנו המופיע באתר. 

ישנם סוגים שונים של מחיצות החל מחומרי הגלם, הסגנונות העיצוביים וצבעי המחיצות .DIUK  הינה חברת ייצור ועיצוב מובילה בתחומה, ויחד נדון במאמר זה על המחיצות הדקורטיביות בסגנון המודרני. 

מחיצות דקורטיביות בעיצוב מודרני

 מחיצות מתכת בחיתוכי צורות גאומטריות-  ניתן ליצור חצציה בחללים באמצעות משרביה. משביה הינה פלטת מתכת גדולה אשר עליה מתבצעים חיתוכי מכונה ייחודים בעיצובים שונים ומיוחדים, המשרביה משמשת כמחיצה דקורטיבית עבור חללים שונים, המשרביה יכולה לשמש כגדר עבור גינות פרטיות, כמעקה דקורטיבי למדרגות ועוד. משרביה כמחיצה דקורטיבית מתאימה במיוחד לחללים המעוצבים בסגנון מודרני כאשר, המשרביה מעוצבת בצורה מודרנית ומופשטת של חיתוכי לייזר, הכוללת צורות גאומטריות וקווים ישרים. 

מחיצות דקורטיביות העשויות מקורות עץ- בשנים האחרונות מחיצות דקורטיביות מעץ העשויות קורות נהפכות לפופולאריות יותר ויותר. המחיצה בעצם כוללת קורות עץ בצבעים שונים (ליבנה עד חום ככה) ומסוגי עצים שונים, אשר ממוקמות ברווח זהה אחת מהשנייה וכך נוצרת מחיצה של חללים. המחיצות יכולות להיות ממוקמות בעמודות לאורך, או בשורות לרוחב. מחיצות אלו משמשות גם פעמים רבות כמעמד לטלוויזיה בבית. 

ספריה המשמשת כמחיצה דקורטיבית- ניתן ליצור ספריה פתוחה העשויה ממתכת או מעץ ולמקם אותה כמחיצה דקורטיבית בחלל (בניגוד לשיטה הרגילה בה הספרייה מחוברת לארוך כל הקיר. ישנם ספריות דקורטיביות מיוחדות ושונות, כמו ספריה המדמה בצורתה חיבור לבנים, ספריה אשר כוללת צורות אלכסוניות בעמודות, וספריה הכוללת צורות של עיגולים ומשולשים בעיצובה. הספריה הדקורטיבית והפתוחה  מתאימה מאוד לעיצוב חללים בסגנון מודרני. כאשר הספריות עשויות מחומר גלם של מתכת מומלץ ורצוי לצבוע את הספריה בצבע שחור על מנת להדגיש את המראה התעשייתי, המודרני, והיוקרתי בחלל. 

אם אתם מעצבים חלל בסגנון מודרני, ואתם מחפשים מחיצות דקורטיביות פנו אל מקצוענים בתחום

DIUK מקבוצת דה ארט אוף דיזיין בע"מ, הינה חברת ייצור ועיצוב מובילה בתחומה. החברה המספקת שלל מחיצות דקורטיביות מחומרי גלם שונים, ומעיצובים שונים לכל סגנון עיצוב. לפרטים נוספים התקשרו למספרנו. 

דילוג לתוכן