השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

חיתוך CNC

חיתוך CNC הפך לנפוץ יותר יותר בשנים האחרונות. באמצעות חיתוך מסוג זה ניתן לעצה ולייצר שלל אלמנטים עיצוביים ממתכת ומעץ, המיועדים לחללי פנים וחוץ, ומשמשים ליעודים שונים. Diuk – דה ארט אוף דיזיין בע"מ, הינה חברה איכותית ומקצועית, אשר מייצרת ומעצבת של מוצרים הכוללים חיתוכי CNC , יחד נדון במאמר זה על מזה בעצם חיתוך CNC, ולאיזה ייעודים הוא משמש.

מזה בעצם  חיתוך CNC?

חיתוך CNC זה בעצם חיתוך של מכונת לייזר על גבי פלטת עץ רחבה או פלטת מתכת. מכניסים לתוך תוכנת המכונה קובץ עיצובי מסוים, וכך נוצרים חיתוכים מעוצבים על גבי הפלטה. החיתוכים הללו מאפשרים יצירה של שלל מוצרים ואלמנטים עיצוביים. להלן פירוט והרחבה על כל המוצרים והאלמנטים העיצוביים אשר ניתנים ליצירה באמצעות חיתוך זה.

  • שלטים באמצעות חיתוך CNC  ניתן ליצור שלל שלטים לבית או לבית העסק, מעץ או ממתכת. (כמו שלט של שם המשפה בכניסה לבית, שלט של שם העסק, כיתוב יפה כמו "אהבה" לחדר וכדומה).
  • משרביות משרביה היא למעשה פלטת מתכת גדולה אשר על גביה נוצרים חיתוכי CNC בשלל סגנונות ועיצובים. המשרביות יכולות לשמש למגוון רחב של שימושים, ביניהם מחיצה דקורטיבית לחלל הבית, מעקות מעוצבים למדרגות, גדרות מעוצבים, ומתקן מעל האדנית לצמחים מטפסים.
  • גדרות מעבר לכך שחיתוכים מסוג זה מאפשרים יצירה של גדרות העשויות ממשרביה. ניתן לכתוב או לעצב בצורה מיוחדת את דלת הגדר העשויה ממתכת.
  • תמונות דקורטיביות תמונות העשויות ממתכת נהפכו למבוקשים מאוד בשנים האחרונות. באמצעות חיתוכי CNC ניתן ליצור תמונות דקורטיביות יפות לקירות הבית.

פנו אל חברה המייצרת חיתוכי CNC ברמה גבוהה והאיכותית

Diuk – דה ארט אוף דיזיין בע"מ, הינה חברה וותיקה, איכותית ומקצועית, אשר מעצבת ומייצרת שלל מוצרים העשויים מחיתוכי CNC  , למגוון רחב של שימושים. לפרטים נוספים התקשרו למספרנו המופיע באתר.

דילוג לתוכן